abril 26, 2018

Pàgina 1 de 2
#
Fecha de envío Asunto
1
Tue, 10 Apr 2018 10:46:44
Ban canvi de sentit del carrer de Bartomeu Vicent Ramon
2
Sun, 25 Feb 2018 16:29:57
Ban amb motiu d'obres al passeig Joan Carles I
3
Fri, 19 Jan 2018 13:40:16
Ban amb motiu d'obres d'asfaltat a Ca n'Escandell
4
Thu, 04 Jan 2018 22:42:59
Ban amb motiu de la Cavalcada Reial
5
Wed, 22 Nov 2017 11:34:40
Butlletí de canvis a la via pública
6
Fri, 27 Oct 2017 10:50:44
Butlletí de canvis a la via pública
7
Fri, 29 Sep 2017 09:53:15
Butlletí de canvis a la via pública
8
Fri, 07 Jul 2017 11:23:42
Butlletí de canvis a la via pública
9
Mon, 19 Jun 2017 08:34:28
Butlletí de canvis a la via pública
10
Thu, 15 Jun 2017 10:41:34
Butlletí de canvis a la via pública
11
Thu, 27 Apr 2017 12:00:56
Butlletí de canvis a la via pública
12
Mon, 24 Apr 2017 10:06:53
Butlletí de canvis a la via pública
13
Wed, 12 Apr 2017 13:52:59
Butlletí de canvis a la via pública
14
Mon, 10 Apr 2017 12:04:54
Planificació obres del passeig de Vara de Rey i el seu entorn:10 al 21 d'abril
15
Thu, 06 Apr 2017 09:48:04
Butlletí de canvis a la via pública
16
Mon, 27 Mar 2017 13:19:16
Planificació obres del passeig de Vara de Rey i el seu entorn: 27 de març a 7 d'abril
17
Fri, 17 Mar 2017 09:36:46
Butlletí de canvis a la via pública
18
Mon, 13 Mar 2017 15:43:14
Planificació obres del passeig de Vara de Rey i el seu entorn: 13 a 24 de març
19
Thu, 09 Mar 2017 15:17:46
Butlletí de canvis a la via pública
20
Sun, 05 Mar 2017 11:46:59
Butlletí de canvis a la via pública